No Widgets found in the Sidebar

Колегія відділу освіти Великоберезовицької селищної ради відбулася 5 березня. Участь у заході взяли Великоберезовицькийселищний голова Андрій Галайко, начальник відділу освіти Василь Цаль, представники структурних підрозділів селищної ради та освітніх закладів.

Присутні заслухали та обговорили інформацію начальника відділу освіти Василя Цаля, а також затвердили «Про план роботи відділу освіти на 2021 рік».

Окрім цього члени колегії обговорили інформацію головного спеціаліста відділу освіти Тетяни Антимис «Про підготовку до проведення ДПА та ЗНО у закладах загальної середньої освіти Великоберезовицької селищної ради».

Колегія ухвалила відділу освіти Великоберезовицької селищної ради забезпечити виконання заходів з підготовки, організації та проведення державної підсумкової атестації у закладах освіти та підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання.

Великоберезовицький селищний голова Андрій Галайко поспілкувався з присутніми представниками освітніх закладів з приводу організації роботи, навчального процесу та проблемних питань.