Реставрація залу розпочалась у вересні 2023 року, площа якого становить 148 метрів квадратних. У оновленому спортзалі вчителі вже проводять уроки фізкультури для учнів ліцею, зокрема діти зможуть освоювати такі види спорту як волейбол та баскетбол. Додатково змонтували стіну для скелелазіння, на якій одночасно можуть займатися двоє дітей. З наступного навчального року плануємо відкрити гурток туристичного спрямування.
 «У нашій громаді сьогодні радісна подія, попри цей не простий і тривожний час в країні, ми відкриваємо оновлений зал у Мишковицькому ліцеї. Звісно в першу чергу ми підтримуємо Збройні сили України, але не можемо не приділити увагу підтримці наших шкіл. Я хочу подякувати депутатському корпусу, які підтримали пропозицію проведення ремонту спортивної зали ліцею села Мишковичі. А також дякую усім, хто долучився до цієї ініціативи. Ми зробили це для дітей, бо наші діти – це майбутнє», – зазначив голова Великоберезовицької селищної ради Андрій Галайко.
 Участь у заході взяли голова Великоберезовицької громади Андрій Галайко, начальник управління молоді, спорту та іміджевих технологій Тернопільської обласної військової адміністрації Андрій Човган, генеральний директор підприємства «Агропродсервіс» Андрій Баран, начальник відділу освіти Великоберезовицької селищної ради Василь Цаль, начальник відділу молоді, спорту, сім’ї та туризму Великоберезовицької селищної ради Ігор Бронецький, директор Тернопільського обласного центру фізичного здоров’я Квасневський Віталій.
 «Хочу розпочати свою невеличку промову зі слів вітаю і дякую. В першу чергу я вітаю вас діти і тренери з тим, що у вас з’явився такий новий сучасний зал. Саме тут ви зможете фізично розвиватись та рости, а можливо, у ньому, хтось з вас стане професійним спортсменом. А подякувати я хочу усім тим, хто доклав зусиль – місцевій владі, депутатам, партнерам, тим, хто зробив усе те, заради чого ми сьогодні прийшли на це відкриття. Діти, бажаю щоб ви кожен досягали своїх найвищих вершин, завжди були патріотами, літали високо і носили гордо звання справжнього українського спортсмена», – звернувся до усіх начальник управління молоді, спорту та іміджевих технологій Тернопільської обласної військової адміністрації Андрій Човган.
 Також, працівники Тернопільського обласного центру фізичного здоров’я населення “Спорт для всіх” провели для дітей 5-6 класів Мишковицького ліцею спортивну естафету.