No Widgets found in the Sidebar

В Острівській ЗОШ І-ІІІ ступенів Великоберезовицької селищної ради відбудеться реконструкція частини приміщень під заклад дошкільної освіти. За словами старости Острівського старостинського округу Богдана Хом’яка, провести реконструкцію навчального закладу планували ще раніше, оскільки у дитсадку не вистачає місця для дошкільнят. «У дитсадку не вистачає місця, тому частина батьків змушена відвозити дітей на навчання у дошкільні заклади Тернополя. Завдяки проєкту реконструкції вирішиться дана проблема і діти зможуть комфортно навчатися у селі. У дитсадку плануємо розмістити ще одну молодшу групу, а в школі – дошкільну, щоб дітки краще адаптувалися, звикли до школи, вчителів та учнів», – зазначив Богдан Хом’як. Щоб розмістити дошкільну групу в приміщенні школи переобладнають майстерню з обробки металу і професійні кабінети.

«Група розрахована на 25-30 дітей, які готуються до вступу в перший клас. Також для дошкільнят облаштують окремий вхід», – розповіла директорка Острівської ЗОШ І-ІІІ ст. Оксана Кожушко.

За словами начальника відділу освіти Великоберезовицької селищної ради Василя Цаля, реконструкція планується за кошти місцевого бюджету Великоберезовицької селищної ради. Зокрема залучивши ті надходження, які залишились від господарської діяльності ще Острівської сільської ради.

«Наразі в Острівській школі навчається 271 дитина. Сподіваємось, що після відкриття додаткової дошкільної групи уже через рік-два у цій школі навчатимуться понад 300 дітей. У рамках освітньої реформи є перспектива створення ліцею на базі даного навчального закладу», – пояснив Василь Цаль.