No Widgets found in the Sidebar

відбулася виставка-конкурс “Замість ялинки – зимовий букет” на базі Настасівського закладу загальної середньої освіти.
Новорічні свята, мабуть, найсвітліші свята у нашому повсякденному житті, які люблять і діти, і дорослі. Символом свята є зелені красуні. Ми настільки звикли до цього новорічного атрибуту, що не замислюємось над тим, наскільки дорого обходяться природі сотні тисяч дерев, які прикрашають кожну домівку на період свята. І вже у січні ці ялинки викидають як непотрібний мотлох. Створити відчуття свята, радісного новорічного дива можна і без знищення сотень тисяч дерев.
Щорічно, напередодні новорічно – різдвяних свят, в обласному центрі еколого- натуралістичної творчості з метою виховання відповідальності за навколишній світ, дбайливого ставлення до оточуючого середовища в рамках природоохоронної акції «Ялинка» проводиться виставка новорічно – різдвяних композицій.
У цьогорічній виставці – конкурсі новорічно- різдвяних композицій «Замість ялинки – зимовий букет» взяли участь учнівські колективи Буцнівської ЗОШ І-ІІІ ст., Великоберезовицької ЗОШ І-ІІІ ст, НВК “Мишковицька ЗОШ І-ІІІ ст.-ДНЗ”, Настасівська ЗОШ І-ІІІ ст., Острівська ЗОШ І-ІІІ ст., Лучківська ЗОШ І-ІІ ст., Петриківська ЗОШ І-ІІ ст.. На виставку було представлено індивідуальні та колективні роботи виконані у різних техніках та з різноманітних матеріалів за напрямками «Різдвяна казка» , “Дідух – різдвяний дух” та «Галицькі сувеніри та різдвяна атрибутика».
Майстерно виготовлені роботи учасників виставки вражають оригінальністю техніки виконання, красою, неповторністю, поєднанням сучасних ідей і національних традицій та створюють відчуття наближення свята. Журі відзначило високий рівень практичних умінь і навичок учасників виставки – конкурсу, високий художній, естетичний, ідейний рівень та майстерність виконаних робіт.
Із робіт переможців виставки – конкурсу буде оформлена експозиція від Великоберезовицької селищної ради на обласній виставці новорічно – різдвяних композицій «Замість ялинки – зимовий букет» у Тернопільському обласному еколого – натуралістичному центрі.