No Widgets found in the Sidebar

Вивчення української мови з наголосом на живе розмовне спілкування проходить у закладах загальної середньої освіти Великоберезовицької громади з місцевими жителями та внутрішньо переміщеними особами.

Філософ Григорій Сковорода наголошував, що людина сильна своєю громадянськістю, своїми почуттями любові до рідної землі, до духовних надбань свого народу.  Саме на заняттях вчителі української мови та літератури презентували практичні матеріали текстів, які сприяли глибшому вивченню історії народу, його традицій, звичаїв, ідеалів, особливостей рідної культури, фольклору. 

«Присутні читали книги та визначали національну своєрідність і загальнолюдську значущість творів провідних українських письменників. Таке навчання української мови забезпечує комплексний підхід до вивчення української мови за допомогою практичних занять, послуговуватися українською щодня – на роботі, удома та в  різних життєвих ситуаціях, – зазначили у Центрі професійного розвитку педагогічних працівників Великоберезовицької селищної ради.

Спілкування є важливим складником нашого життя й існування самої мови.