No Widgets found in the Sidebar

30 вересня 2021 року, напередодні Дня працівника освіти, у районному будинку культури відбулися урочистості з нагоди професійного свята освітян. Педагогів Великоберезовицької громади привітав народний депутат України Іван Чайківський. «Якою буде громада через років 20-25 залежить від вас, тих, хто сьогодні сіє зерно знань серед наших дітей. На скільки вам вдасться посіяти якісне насіння, такий урожай ми будемо пожинати через 25 чи 30 років – це дуже важливо», – сказав народний обранець. Голова Великоберезовицької селищної ради Андрій Галайко назвав День вчителя справжнім всенародним святом, «адже в цей день кожен з теплотою і вдячністю згадує свою першу вчительку, свого класного керівника, своїх вчителів і подумки повертається у свої шкільні роки». Він подякував педагогам за успішну працю протягом минулого року, про що засвідчили високі результати ЗНО, місцевих і всеукраїнських конкурсів та олімпіад. До слова, привітання були не лише словесними – до Дня вчителя  педагоги отримали премії, а також грамоти і матеріальні винагороди. Серед численних нагороджених диплом лауреата Всеукраїнського конкурсу «Вчитель року 2021» викладач трудового навчання Мишковицької школи Ярослав Михайленко.

Про здобутки і перспективи освітньої галузі Великоберезевицької селищної ради розповів начальник відділу освіти Василь Цаль, запевнивши вчителів у тому, що крок за кроком успішно формується мережа закладів освіти територіальної громади і, що освітня галузь буде повністю матеріально забезпечена. 

Від імені педагогів голова профспілки освітян Ігор Ракочий подякував за те, що керівництво селищної ради з повагою ставиться до вчительства. «Ми віримо у вас, ми любимо вас і надіємося, що ви будете з нами завжди», – сказав він.

Завершилося свято концертною програмою за участю місцевих мистецьких колективів та виконавців.